Pit Bull & Bull - CZ/SK - Prosím lidi NEMNOŽTE!!

PROSÍM LIDI NEMNOŽTE!!!!!!!!!!!
ČÍM DÁL ČASTĚJI LIDI MNOŽÍ NA PSECH, KDE NENÍ ANI ZARUČENÝ PŮVOD PSA, NA KŘÍŽENCÍCH, HLAVNĚ ŽE JEJICH FENA BUDE MÍT JEDNOU ŠTĚŇATA, ALE VŮBEC SI NEUVĚDOMUJÍ TY NÁSLEDKY!
ZAMYSLETE SE NAD SEBOU...
VŠICHNI POŘÁD ŘVOU, ŽE JE TO PROTI PŘÍRODĚ KASTROVAT FENY A PSY, KTEŘÍ NEJSOU UCHOVNĚNI, ALE PŘÍRODA JISTĚ NEZAMÝŠLELA TO, ABY SE PLNILI ÚTULKY NECHTĚNÝMI PSI A KOČKAMI, ČA
STO ČISTOKREVNÝMI!!!!!!! PŘÍRODA NEZAMÝŠLELA TO, ŽE SE BUDE MNOŽIT NA NEMOCNÝCH ZVÍŘATECH, ŽE BUDOU VZNIKAT MNOŽÍRNY A ŽE KDE KDO BUDE MNOŽIT, JEN ABY VYDĚLAL! PŘÍRODA JISTĚ NEZAMÝŠLELA TÝRÁNÍ PSŮ, VYHLADOVĚLÉ VYHOZENÉ KOČKY, ŽEBRAJÍCÍ I O KOUSEK CHLEBA!


COPAK CHCETE ABY TO V ČR VYPADALO JAKO JINDE VE SVĚTĚ?!! PO 1 TÝDNU V KONCENTRÁKU (PSI VIDÍ VODU JEN 1X DENNĚ KDYŽ SE JIM KLECE V HALE SPLÁCHNOU VODOU, BEZ ŽRÁDLA) UTRÁCENI TÍM, ŽE SE HODÍ DO PLYNU ABY BYLO MÍSTO PRO DALŠÍ PSY A KOČKY A TAK STÁLE DOKOLA!
CHCETE ABY STE SE BÁLI VYCHÁZET DO ULIC, ŽE SE TU BUDOU TOULAT AGRESIVNÍ PSÍ SMEČKY, KTERÉ BEZ PROBLÉMU NAPADNOU LIDI, PROTOŽE BUDOU TAK VYHLADOVĚLÝ?!!!

A KDO ZA TO MŮŽE??!!!! KAŽDÝ Z VÁS KDO MNOŽIL, DOVOLIL NA SVĚT PŘIVÉST DALŠÍ NECHTĚNÁ ŠTĚŇATA, KTERÝCH JSOU PLNÉ ÚTULKY, VYHAZUJÍ SE DO POPELNIC, TOPÍ NEBO UPALUJÍ, ZAHRABÁVAJÍ ZAŽIVA A TRÁVÍ!!!!
JE MOC HEZKÉ, ŽE VAŠE FENKA MĚLA JEDNOU ŠTĚŇATA, KTERÁ VŠECHNA NAŠLA DOMOV, JENŽE TÍM VAŠE ZODPOVĚDNOST NEKONČÍ, ALE ZAČÍNÁ!!! JSTE SCHOPNI ZARUČIT BUDOUCÍMU MAJITELI ŠTĚNĚTE TO, ŽE KDYŽ UŽ SE O PSA NEBUDE MOCI POSTARAT, TAK SI HO V JAKÉMKOLI VĚKU VEZMETE ZPÁTKY K SOBĚ A BUDETE MU HLEDAT NOVÝ DOMOV?!!!
CO KDYŽ NAMNOŽENÁ ŠTĚŇATA NEUDÁTE, CO BUDE? TO SI VŠECHNA NECHÁTE DOMA, ZABIJETE, STRČÍTE DO ÚTULKU A NEBO DO VÝKUPU, KDE JE ČEKÁ JISTÁ SMRT V LABORATOŘÍCH A NEBO V MNOŽÍRNĚ?!!!

TO JE TAKOVÝ PROBLÉM NEMNOŽIT?!!!!

KAŽDÝ DEN PROJÍŽDÍM INZERÁTY, KDE STÁLE PŘIBÝVAJÍ DALŠÍ A DALŠÍ ŠTĚŇATA A KOŤATA!!! V DRTIVÉ VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ JDE O KŘÍŽENCE S NEJASNÝM PŮVODEM!!! BYL JEHO OTEC OPRAVDU STAFORD A NEBO NĚJAKÁ SMĚSKA S LABRADOREM?
VŠICHNI SE ŽENOU ZA VIDINOU LEVNÉHO ŠTĚNĚTE, ALE NEDOCHÁZÍ JIM, ŽE PODPORUJÍ PRÁVĚ TATO SVINSTVA CO SE DĚJÍ!!!!

JE MI Z TOHO KAŽDÝ DEN NA BLITÍ!!!
PRVNÍ CO VIDÍM HNED PO RÁNU JSOU TÝRANÍ A NECHTĚNÝ PSI NEBO KOČKY!!!! prosimnemnozte
TO JE TAKOVÝ PROBLÉM PROSTĚ FENU NEBO KOČKU NENAKRÝVAT?!!!
KDYŽ TO VIDÍM, TAK JE LIDEM UPLNĚ JEDNO NA ČEM MNOŽÍ, HLAVNĚ ŽE TO MÁ 4 NOHY A JE TO PODOBNÉ NA TO ČI ONO PLEMENO!!!! NEHLÍDAJÍ ZÁVAŽNÁ DĚDIČNÁ ONEMOCNĚNÍ, NETESTUJÍ PSY ANI KOČKY NA RŮZNÁ ONEMOCNĚNÍ, HLAVNĚ ŽE VYDĚLAJÍ A PŘITOM NIC NEINVESTUJÍ DO ŠTĚŇAT A FENY - OČKOVÁNÍ, ČIPOVÁNÍ, ODČERVENÍ, KVALITNÍ STRAVA!!! A PAK ŠTĚŇATA HNED PRODÁVAJÍ VE VĚKU 5 TÝDNŮ, PROTOŽE BY UŽ MOHLA ZAČÍT ŽRÁT SAMA, ALE ONI JIM NECHTĚJÍ KOUPIT GRANULE, RYCHLE SE JICH ZBAVIT, ABY JIM CO NEJVÍCE VYNESLA A ONI MOHLI NA DALŠÍM HÁRÁNÍM ČI PO ROCE NAMNOŽIT ZNOVU!!!

KURVA UŽ LIDI PROBERTE SE!!!!! TOHLE PŘÍRODA OPRAVDU NEZAMÝŠLELA!!!!!

NEMNOŽTE ZBYTEČNĚ DALŠÍ!!!!! SVÉ FENY I PSY SI HLÍDEJTE, ABY K NĚČEMU NEDOŠLO A NEBO KASTRUJTE, KDYŽ NEJSTE SCHOPNI FENU ANI PSA OHLÍDAT!

HLAVNĚ NEPŘIVÁDĚJTE NA SVĚT DALŠÍ NECHTĚNÁ ŠTĚŇATA A KŘÍŽENCE, PSY S NEJASNÝM PŮVODEM!

ZAMYSLETE SE NAD SEBOU!!!!
COPAK VÁM NESTAČÍ TY INZERÁTY, CO TU KAŽDÝ DEN SDÍLÍM, TI TÝRANÍ A OPUŠTĚNÍ PSI, DALŠÍ ZUBOŽENÁ ŠTĚŇATA U MNOŽITELŮ?!!!!

DOUFÁM, ŽE JEDNOU SE U NÁS SITUACE ZLEPŠÍ, ŽE LIDI POCHOPÍ, ŽE MNOŽENÍM SE ŽENOU DO PRŮSERU I KDYŽ JEN JEDNOU ZA ŽIVOT!!!!! MYSLETE NA BUDOUCÍ OSUD ŠTĚŇAT...
DOUFÁM, ŽE SE JEDNOU U NÁS ZAVEDOU POUZE JEN REGISTROVANÉ CHOVY, KTERÉ BUDOU POD NEUSTÁLÝM DOHLEDEM VETERINÁŘE, KTERÝ TAM BUDE 1 ZA 3 MĚSÍCE CHODIT NA NEČEKANOU KONTROLU A LIDI HO BUDOU MUSET PUSTIT KAM ON BUDE CHTÍT, ABY SE ASPOŇ TROCHU PŘEDCHÁZELO MNOŽENÍ!!!!
DOUFÁM, ŽE JEDNOU BUDE ZLOČIN NA ZVÍŘETI TRESTÁN STEJNĚ TVRDĚ JAKO ZLOČIN NA ČLOVĚKU!!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=304562456315145&set=a.116702571767802.15899.116327608471965&type=1