Bruno

Jméno psa: Bruno
Pohlaví: pes
Věk: 11 let
Datum osvojení: 18.10.2014
Místo osvojení: Maršovice u Benešova
Proč pes z útulku? "Protože každý pejsek má právo na lepší život a já jsem to alespoň jednomu chtěla splnit."


Příběh:

Životní příběh našeho Bruníka? Bohužel asi ne moc pěkný, většinu času svého života prožil v útulku. Ale jsem moc ráda a myslím si, že i on byl, že poslední dny mohl prožít u nás. brunoDoma, kde jsme ho milovali. Kde mohl spát na pelíšku u rozpálených kamen vedle své psí kamarádky Aishi. Kde si mohl užívat volnosti na velké zahradě. Kde se mohl válet na gauči, který máme na pergole, kam se kdykoliv mohl schovat, když venku bylo ošklivé počasí.

Bruník u nás byl sice jen kratičkou dobu, ale za tu chvíli mi ukázal, jak dokáže být zvíře vděčné za každý okamžik s Vámi. Jak si dokáže vážit toho, co mu dáváte a snaží se Vám to oplácet každou minutu, co je s Vámi. Jak moc se dokáže radovat, když přijedete domů z práce a všechny Vaše starosti jdou díky té upřímné radosti stranou. Jak si užívá drbání na břiše a mazlení s Vámi. Dává Vám celé své velké srdce plné lásky a vděčnosti.

Bruník nás bohužel velmi brzy opustil. Usnul na svém oblíbeném místě na gauči a odešel tak za duhový most. Pevně doufám, že si poslední dny svého života užil naplno a odešel spokojený a šťastný.

Já jsem mu vděčná za každou minutu, co jsem s ním mohla prožít a jsem velmi ráda za to, že mezi námi pořád existují lidé, kterým nejsou lhostejné životy psích dušiček v útulcích. Lidí, kteří dělají maximum proto, aby těmto zlatíčkům pomohli najít domov, i když to může být třeba jen na kraťoučký okamžik. Myslím si, že pro ně je to jako pro nás splnění životního snu. Ale oni potřebují k splnění toho snu Vás!! Vás, kteří pracujete na projektech jako je BULLSHELP!!!!

bruno1   bruno2   bruno3