Sissi

Jméno psa: Sissi
Rasa: x bull
Pohlaví: fena
Místo osvojení: České Budějovice - Animal Rescue
Datum osvojení: 9/2014
Proč pes z útulku? "Protože především pejsci z útulku by měli mít nárok na krásný život."

 


Příběh:

Díky Hance a Petrovi, kteří se dost zasazují o to, aby si lidi brali psy z útulku, a dali jim tak šanci na nový a lepší život, jsem se já dostala ke stránkám bullshelpu. Tam mi padla do oka Šaki.

sisi3

Ta byla toho času v budějovickém Animal Racsue a já se rozhodla si jí „vypůjčit" na očuchání při nejbližším dogtrekku. V den „D" jsem jí vyzvedla brzy ráno u pana Kössla s tím, že uvidím, jak si spolu sedneme a i kdyby to nechtělo dopadnout, tak se aspoň holka provětrá. ...ale po pravdě, rozhodnuto bylo hned od prvního momentu a já věděla, že večer pojede se mnou domů, do Rakouska.

sisi

Z Šaki se stala Sissi, protože jméno vraždící panenky pro tak vděčné a poslušné (skoro na slovo) stvoření nám prostě nesedělo. Je neskutečný mazel a náš život se stal díky ní bohatším.

sisi2

 

Für unsere österreichische Freunde:

Auf den Hund bin ich durch Hana und Peter gekommen. Die sich sehr dafür einsetzen, dass man Hunden aus dem Tierheim die Chance auf ein neues Leben gibt. Auf der Webseite Bullshelp lächelte mir Šaki entgegen. Sie war zu der Zeit in Budweis bei Animal Rascue untergebracht. Ich wartete nicht lange und habe mir sie zu einem Dogtrekk zum kennen lernen ausgeborgt. Aber schon beim abholen in der früh, war klar, dass sie am Abend mit mir nach Österreich fährt. Gesagt, getan... Aus Šaki wurde Sissi, weil der Mörderpuppen Name nicht zu ihrem dankbaren Wesen passt. Sie hört (nicht immer, eh kloa ), ist verschmußt und hat unser Leben bereichert. Und warum einen Hund aus dem Tierheim ? Weil auch Tiere aus dem Tierheim Recht auf ein wunderschönes Leben haben sollten.