Gina

Jméno psa: Gina
Rasa: xAPBT
Pohlaví: fena
Místo osvojení: Praha Modřany
Datum osvojení: 2008
Proč pes z útulku? "Po 5 hodinové cestě do Prahy-Modřan se k nám vyřítilo malé zlaté pometlo s obrovskýma packama a bylo po všech starostech."


Příběh:

Po ne příiš jednoduchém avšak jednostraném rozhodování, jsme se po shlédnutí fotografií rozhodli pro Gina2nového člena smečky (APBT jsem již chtěl velmi dávno, proto všemu předcházelo dokonalé seznámí s plemenem atd) Po 5 hodinové cestě do Prahy-Modřan se k nám vyřítilo malé zlaté pometlo s obrovskýma packama a bylo po všech starostech. Fenečka byla plná energie a elánu i přes svůj nepříliš ideální zjev a dosavadní průběh života. Byla hodně hubená, s velkou jizvou na levém boku a s obřím klíštětem na zádech a zrovna hezky ani nevoněla. Byla nalezena se svými dvěma sourozenci v krabici u popelnic. Od pána z útulku se dozvídáme, že jí je nejspíš 6 týdnů, což jde i po chvíli poznat na zubech a pod.Po cestě domů nedošlo k žádnému problému a fenečka se buď tilila a nebo spala. Doma už Ginu čekal Rusty, který se od rána choval dost zvláštně. Jelikož je Rusty teprve roční štěně neodpustil si neustálé podřizování si Giny ale ta se nedala a už v 6 týdnech si ho dokázala srovnat. Po večerním (nečekaně dlouhém) venčení už přichází jen velmi krátká nutná koupel a do hajan. Rustík chvilku otravoval ale usínají už vedle sebe. Mylím, že bude vše v pořádku. Zítra nás čeká veterinář a pak už jen spousta společné práce. Gi ani nevěděla jak si vzít z ruky piškot a když na to přišla tak by pro něj udělala cokoliv :o) Zatím nechtěla moc papat ale při její aktivitě to bude určitě brzy v pořádku.

Gina 2. část

Gina (Džina) bude nejspíše kříženka amerického pitbull teriéra a stihla si toho za svůj dosavadní velmi krátký život zažít až moc. Narodila se nejspíše v Praze, přibližně v půlce června 2008. A nejspíše 6 týdnů po narození byla nalezena se svýma dvěma bráškama v krabici u popelnic a následně odvezena do pražského útulku v Modřanech. Podle pracovníků útulku se prý všichni tři zvetili velmi brzy což jsme po příjezdu okamžitě poznali. Po 4 hodinách jsme Ginu přivezli domů plní očekávání co na to Rusty. Ten je telátko a tak malé nedal chvíli klidu a malá Gina se ukázala jako pěkně silná bojovnice a nic si nenechala líbit. Akorát chudák neuměla ani sníst piškot z ruky a nejspíš nebude plnochrupá, ale to je nám vcelku jedno. Těžce se jí i jedlo, nejspíš toho moc ani za těch pár posledních dní nesnědla ale pomalu se zlepšuje a za piškotek už udělá cokoliv :-D S Rustym se pořád zkoušejí a vypadá to, že snad bude vše v pořádku. Gina je na svůj "věk" velmi čistotná.

čerpáno z http://www.rustysbt.estranky.cz/

Gina3   Gina4   Gina