Asta

Jméno psa: Asta
Rasa: APBT
Pohlaví: fena
Místo osvojení: útulek Český Krumlov
Datum osvojení: 27.12.2007
Proč pes z útulku? "Několik let jsem se snažila různě pomáhat - ať už přes internet nebo i osobně v útulcích. Mým snem bylo pomoc o trochu víc..."


Příběh:

Astu jsem si vyhlídla v útulku v Českém Krumlově a po dlouhém a pečlivém rozmýšlení jsem si pro ni jela v první svátek vánoční. To bylo ale v útulku zavřeno. Když jsem tam jela následující den, tak jsem se moc bála, že už si Astu někdo adoptoval. Naštěstí tam na mě čekala. Pak přišla další obava - jestli mi ji paní ošetřovatelka svěří - i to dobře dopadlo a tak jsem si vezla domů tenkrát asi rok a půl starou tichou, hubenou fenku. 

asta1

Astu prý vlastnila nějaká "fetka" - v útulku už byla podruhé. Tentokrát ji "panička" nechala v bytě a zmizela. Z tohoto vězení fenku zachránila asi až po pěti dnech policie. To bylo jediné, co jsme o ní věděla. Hodně lidí mi říkalo, že jsem se zbláznila - "takový" pes a ještě k tomu z útulku. Pletli se.... z Asty vyrostla krásná a naprosto úžasná fenka, která se mnou dělá ráda cokoliv - dogtrekking, bull sporty, obrany, atd. I přes to, čím si prošla dál miluje lidi a za to je mezi našimi přáteli i rodinou velmi oblíbená.

asta2

Pokud váháte, zda si "takového" psa adoptovat, tak za mě mohu říct - jděte do toho! Ale pozor, pořádně si to promyslete - ale to by vlastně mělo platit u pořízení jakéhokoliv psa.